Prezenty na każdą okazję

Już nigdy nie zaliczysz wpadki dając prezent

Dzień Kobiet- pomysły na oryginalny podarunek

Obchodzony 8 marca Dzień Kobiet to święto wywodzące się jeszcze z PRL, jednak na stałe wpisało się w kalendarz świąt świeckich. Tego dnia panie dostają przede wszystkim kwiaty. Z pewnością wiele kobiet je lubi, ale jeśli chcemy być oryginalni i sprawić przyjemność kobiecie, którą cenimy – czy to będzie żona czy koleżanka – to możemy pomyśleć nad czymś innym niż bukiet róż.

Jako że wiele kobiet lubi słodycze, warto rozważyć czekoladki. Zamiast jednak wręczać je samemu, możemy skorzystać z tzw. „Czekoladowego telegramu” i przesłać kurierem dobrej jakości czekoladę wraz z krótką wiadomością, wypisaną literka po literce na tabliczkach. Każda kobieta będzie oczarowana takim wyrazem pamięci.

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli kobieta nie przepada za czekoladkami, jej serce z pewnością rozpłynie się jeśli wręczymy jej sympatycznego pluszowego misia z odpowiednim napisem, chociażby „Dla super dziewczyny”. Jest to w dodatku prezent uniwersalny i dla kobiety w każdym wieku, ponieważ każda z nich lubi czuć się młodo.

 

 

 

 

 

 

 

Dla pań, które lubią kolekcjonować różnego rodzaju gadżety, możemy podarować piękną filiżankę z ręcznie malowanym motywem. Nie jest to wbrew pozorom duży wydatek, a będzie przypominał o naszej osobie ilekroć kobieta użyje filiżanki.

 

 

 

 

 

 

Podsumowując, zanim zdecydujecie się na zakup kwiatka, pomyślcie, czy nie byłoby lepiej podarować kobiecie coś trwałego lub inny prezent, który zapadnie jej na długo w pamięć. Do tego odrobina uśmiechu i z pewnością zapunktujemy u przedstawicielek płci pięknej.

 

Dodane przez Maciek w Prezenty dla niej, Komentarzy (0)

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.