Prezenty na każdą okazję

Już nigdy nie zaliczysz wpadki dając prezent

Mysz komputerowa na prezent

Mysz komputerowa na prezent? Nie! A może jednak?

Pierwsze skojarzenia jakie przychodzi na myśl po usłyszeniu tych dwóch słów to: informatyk, programista, gracz… Określenia te mają dość negatywny wydźwięk, który zapewne spowodowany jest zachowaniem oraz wyglądem sporej części tej społeczności. Jednak nie warto brać pod uwagę takich stereotypów podczas wybierania prezentu.

Ten komputerowy podzespół może być dla człowieka rzeczą bardzo osobistą, gdy zostanie podarowany przez bliską osobę. Przedstawię Wam to poprzez całkowicie hipotetyczną sytuację, w której to kobieta obdarowuje swojego mężczyznę komputerową myszką. To wydaje się być jeszcze bardziej dziwnie? Możliwe…, jednak mysz taka może stać się niesamowitym bodźcem. W każdym momencie używania takiego prezentu, facet będzie przypominał sobie o swojej wybrance.

Zakładam, że większości czytelników słowo „myszka”  w kontekście kobiety skojarzy się jednoznacznie. (…chwila na skojarzenia…) I jak? Udało się? Dokładnie takie samo skojarzenie ma wywrzeć mysz komputerowa u faceta nią obdarowanego. Zatem, drogie Panie. Może przyszedł czas wybrać się do sklepu po drobny upominek dla swojego faceta.

 

Dodane przez Marcin w Prezenty dla niego, Komentarz (1)
Tags: ,

Jeden komentarz do “Mysz komputerowa na prezent”

  1. Magdalena napisał(a):

    Całkowicie zgadzam się z artykułem. Myszka komputerowa jest świetnym prezentem. Sama często lubię zmieniać myszki, wiec dla mnie to wymarzony prezencik;)

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.