Prezenty na każdą okazję

Już nigdy nie zaliczysz wpadki dając prezent

Rower na prezent

W celu wyjaśnienia, rower jest to pojazd napędzany siłą mięśni poprzez przekładnie mechaniczną, wprawianą w ruch zazwyczaj nogami.

Nie należy on do najtańszych upominków, chociaż w marketach Biedronka i Tesco z powodzeniem znajdziemy egzemplarze za około 200 zł. Przestrzegam jednak przed takimi wyrobami roweropodobnymi. Zapewnią on maksymalnie kilka tygodni uciechy na dość niskim poziomie i sporo nerwów. Jedyną pozytywną rzeczą jaką można wynieść z użytkowania takiego sprzętu to umiejętność szybkiego dokręcania śrubek i sprawnego zakładania łańcucha.

Zatem, jeżeli zdecydujemy się na rower to lepiej kupić sprzęt droższy, który będzie służył osobie obdarowywanej przez kilka dobrych lat. Jeśli nie mamy funduszy…, to odpuśćmy sobie taki prezent. Rower sam w sobie nie jest dobrą ozdobą, ale nie do ozdabiania został stworzony. Jako, że zmusza on użytkownika do wysiłku fizycznego jest bardzo dobry dla naszego zdrowia. Warto mieć to na uwadze, bo lepsza sprawność fizyczna to dłuższe życie.

Gorąco zachęcam. Jeżeli możliwości finansowe na to pozwalają, a osoba obdarowywana choć odrobinę lubi sport, będzie to dla niej świetny prezent.

 

Dodane przez Marcin w Inne okazje, Komentarz (1)

Jeden komentarz do “Rower na prezent”

  1. bartek napisał(a):

    Pamiętam jak bardzo chciałem dostać rower na komunię. Było to dobrych kilkanaście lat temu. Przy wręczaniu upominków od chrzestnych poleciało po kopercie. Podobno mało kulturalnie zajrzałem do środka. Uzbierało się 300zł. Wiem, że starczyło na składaka, ale nie wiem czy musiałem w tym celu coś dołożyć z zaoszczędzonych z reszty pieniędzy. Teraz za 300zł można mieć górala, na którym można jeździć bez obciachu.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.