Prezenty na każdą okazję

Już nigdy nie zaliczysz wpadki dając prezent

Płyta z muzyką

Muzyka otacza człowieka z każdej strony. Słyszymy ją w pracy czy szkole podczas przerwy, w restauracji na obiedzie, klubie i wielu innych codziennie odwiedzanych miejscach. Można zaryzykować stwierdzenia, że stała się ona nieodzowną częścią ludzkiej egzystencji.

Każde z nas ma swoje osobiste upodobania związane z piosenkami. Niektórzy przepadają za muzyką poważną, bądź relaksacyjną. Jednak najczęściej słuchanymi i kupowanymi płytami są krążki zawierające utwory rozrywkowe. Tutaj mamy wiele gatunków do wyboru, pop, ska, rock, rap etc. Zatem przed kupieniem prezentu warto się zorientować za jakim rodzajem muzyki przepada osoba obdarowywana. Szkoda by było, gdyby płyta miała znaleźć pod stertą zakurzonych gazet na samym końcu najgłębszej szuflady.

Płyta na prezent

Większość z nas lubi słuchać muzyki, więc prezent w postaci płyty z utworami ulubionego wykonawcy wydaje się całkiem dobrym pomysłem. Nie przesadzajmy jednak z nadużywaniem tego upominku, ponieważ tak jak wszystko w nadmiarze, tak i to może stać się nudne. Nie chodzi tu o muzykę zawartą na płycie, bo raczej nikt nie kupi po raz drugi tego samego, lecz o monotonność otrzymywanych prezentów.

Dodane przez Marcin w Na każdą okazję, 2 komentarze
Tags: ,

2 komentarze do “Płyta z muzyką”

  1. Bartek napisał(a):

    W takim razie ja poproszę o płytę Bitlesów 😉

  2. Arek napisał(a):

    Ja tam bym chciał dostać płytę chodnikową. Lubię słuchać beton… znaczy się żelaza, pfffu metalu 😉

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.