Prezenty na każdą okazję

Już nigdy nie zaliczysz wpadki dając prezent

Wielkanocne prezenty

Święta wielkanocne nadchodzą wielkimi krokami. W powietrzu da się już wyczuć zapach zepsutego jajka i  rozpuszczonego czekoladowego zająca.

W tym czasie zazwyczaj nie rozdaje się prezentów, jednak najmłodsze dzieci na pewno ich oczekują.  Przecież tak naprawdę święta kojarzą im się z niespodziankami i chodzeniem do kościoła. Warto zatem podczas odwiedzania rodziny zaopatrzyć się w jakieś łakocie, bądź pistolety na wodę dla najmłodszych domowników.

Starszym fanom polewania zwykły pistolecik nie wystarczy, ale wiadro na prezent to dość słaby pomysł. Dlatego przyjmijmy, że w te dni tylko najmłodsi dostają upominki.
Przestrzegam przed kupowaniem czekoladowych zajączków, kurczaczków i innych opakowanych w kolorową folię aluminiową zwierzaczków. Nie dość, że oszpecają swoim tandetnym wyglądem wystrój pomieszczeń, to na dodatek smakują jak trawa z cukrem. Nie żebym osobiście próbował takiego połączenia, ale zapewne wszyscy się ze mną zgodzą, iż wyroby czekoladopodobne nie są nawet odrobinę smakowite.Jajko zajac

Jeżeli już kupujemy słodkości to lepiej wziąć małą, ale dobrą czekoladę. Wielka i droga bombonierka zostanie odłożona do szafki by za kilka miesięcy zostać przekazana komuś innemu z wypadającej w tym czasie okazji. Zapewne będzie tak wędrować przez pewien okres, aż termin jej przydatności stanie się niebezpiecznie bliski aktualnej dacie.

Podsumowując, podarki na Wielkanoc muszą być smaczne i wręczamy je tylko dzieciom.

Dodane przez Marcin w Inne okazje, Komentarzy (0)

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.