Prezenty na każdą okazję

Już nigdy nie zaliczysz wpadki dając prezent

Archiwum kategorii 'Prezenty dla niego'

Skarpety „idealnym” prezentem dla mężczyzny

Co kupić facetowi, gdy nie ma się pomysłu? Może skarpety? Prezent ten zdaje się być tak banalny i oklepany, że jedyną rekcją obdarowywanego będzie zażenowanie. Dlaczego? Ponieważ będzie to już nasty komplet skarpetek, w których nie zechce chodzić. Nawet w przypadku braku czystej pary będzie kombinował jak ich nie założyć.

Obdarowywanie skarpetkami kojarzy się jednoznacznie z minioną epoką PRLu, która przez sporą część społeczeństwa nie jest najlepiej wspominana. Nie ma zatem sensu przypominać o niej tym mało trafionym prezentem. Argumentem za jest oczywiście mit jakoby faceci nie potrafili kupować sobie ubrań, z czego wywnioskować można, że i z bielizną mają spory problem. Jakaś część na pewno nie może sobie z tym poradzi, ale kobiety w tej kwestii też nie są mistrzyniami.

Zdecydowanie lepszy rozwiązaniem w przypadku braku pomysłu na prezent jest zakup perfum lub… w zasadzie wszystkiego innego. Skarpety są tak słabe jak dowcipy pana Strasburgera w 578 odcinku Familiady. Nie róbcie sobie złudzeń, że to może się spodobać. Wysilcie odrobinę swoje szare komórki!

Dodane przez Marcin w Prezenty dla niego, Komentarzy (0)

Gry komputerowe

Na wstępie warto wyjaśnić co to jest gra komputerowa. Choć szczerze wątpię czy jakiś użytkownik internetu nie ma pojęcia czym owa rzecz jest.

Z definicji jest to program komputerowy służący do celów edukacyjnych lub rozrywkowych. W większości przypadków cele edukacyjne odeszły na drugi plan, a gry stanowią tylko wartość rozrywkową. Wszyscy zdajemy sobie dobrze sprawę, że każdy lubi rozrywkę. Dlatego coraz lepiej wykonane i bliższe rzeczywistości gry są bardzo popularne nie tylko wśród dzieci i młodzież. Także starsi użytkownicy komputerów i konsol za nimi przepadają.

joypad

Idąc tym tokiem rozumowania dochodzimy do oczywistego wniosku, że gra komputerowa może stać się świetnym prezentem. Rozrywka interaktywna największym powodzeniem cieszy się wśród płci męskiej. Dlatego taki prezent zdaje się wymarzoną rzeczą dla dużych i małych chłopców. Oczywiście nie każda osoba lubi grać, więc w ciemno lepiej nie kupować takiego upominku. Odpuśćmy sobie również gry na konsole w przypadku, gdy osoba obdarowywana jej nie posiada.
Charakter gry musi być dostosowany do wieku i upodobań odbiorcy. Słabym pomysłem byłoby zakupienie gry przygodowej z Hugo w roli głównej dla dwudziestokilkoletniego faceta, jak również brutalnej dla dziesięciolatka.

 

Tags: ,
Dodane przez Marcin w Prezenty dla dzieci,Prezenty dla niego, Komentarzy (0)

Mysz komputerowa na prezent

Mysz komputerowa na prezent? Nie! A może jednak?

Pierwsze skojarzenia jakie przychodzi na myśl po usłyszeniu tych dwóch słów to: informatyk, programista, gracz… Określenia te mają dość negatywny wydźwięk, który zapewne spowodowany jest zachowaniem oraz wyglądem sporej części tej społeczności. Jednak nie warto brać pod uwagę takich stereotypów podczas wybierania prezentu.

Ten komputerowy podzespół może być dla człowieka rzeczą bardzo osobistą, gdy zostanie podarowany przez bliską osobę. Przedstawię Wam to poprzez całkowicie hipotetyczną sytuację, w której to kobieta obdarowuje swojego mężczyznę komputerową myszką. To wydaje się być jeszcze bardziej dziwnie? Możliwe…, jednak mysz taka może stać się niesamowitym bodźcem. W każdym momencie używania takiego prezentu, facet będzie przypominał sobie o swojej wybrance.

Zakładam, że większości czytelników słowo „myszka”  w kontekście kobiety skojarzy się jednoznacznie. (…chwila na skojarzenia…) I jak? Udało się? Dokładnie takie samo skojarzenie ma wywrzeć mysz komputerowa u faceta nią obdarowanego. Zatem, drogie Panie. Może przyszedł czas wybrać się do sklepu po drobny upominek dla swojego faceta.

 

Tags: ,
Dodane przez Marcin w Prezenty dla niego, Komentarz (1)