Prezenty na każdą okazję

Już nigdy nie zaliczysz wpadki dając prezent

Archiwum kategorii 'Prezenty dla niej'

Dzień Kobiet- pomysły na oryginalny podarunek

Obchodzony 8 marca Dzień Kobiet to święto wywodzące się jeszcze z PRL, jednak na stałe wpisało się w kalendarz świąt świeckich. Tego dnia panie dostają przede wszystkim kwiaty. Z pewnością wiele kobiet je lubi, ale jeśli chcemy być oryginalni i sprawić przyjemność kobiecie, którą cenimy – czy to będzie żona czy koleżanka – to możemy pomyśleć nad czymś innym niż bukiet róż.

Jako że wiele kobiet lubi słodycze, warto rozważyć czekoladki. Zamiast jednak wręczać je samemu, możemy skorzystać z tzw. „Czekoladowego telegramu” i przesłać kurierem dobrej jakości czekoladę wraz z krótką wiadomością, wypisaną literka po literce na tabliczkach. Każda kobieta będzie oczarowana takim wyrazem pamięci.

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli kobieta nie przepada za czekoladkami, jej serce z pewnością rozpłynie się jeśli wręczymy jej sympatycznego pluszowego misia z odpowiednim napisem, chociażby „Dla super dziewczyny”. Jest to w dodatku prezent uniwersalny i dla kobiety w każdym wieku, ponieważ każda z nich lubi czuć się młodo.

 

 

 

 

 

 

 

Dla pań, które lubią kolekcjonować różnego rodzaju gadżety, możemy podarować piękną filiżankę z ręcznie malowanym motywem. Nie jest to wbrew pozorom duży wydatek, a będzie przypominał o naszej osobie ilekroć kobieta użyje filiżanki.

 

 

 

 

 

 

Podsumowując, zanim zdecydujecie się na zakup kwiatka, pomyślcie, czy nie byłoby lepiej podarować kobiecie coś trwałego lub inny prezent, który zapadnie jej na długo w pamięć. Do tego odrobina uśmiechu i z pewnością zapunktujemy u przedstawicielek płci pięknej.

 

Dodane przez Maciek w Prezenty dla niej, Komentarzy (0)

Kwiaty

Tym razem będzie trochę na temat najbardziej pożądanego prezentu przez płeć piękną. Nie! Nie chodzi mi o pieniądze, złoto i brylanty. Na myśli mam żywy prezent, który z dziwnego powodu budzi w kobietach zachwyt i rozbudza ich wyobraźnię.

Prawdę mówiąc jest to prezent nie mający żadnego zastosowania – kwiatki stoją kilka dni, więdną, a następnie lądują w śmietniku. Jednak czy wszystko co kupujemy musi nam do czegoś się przydać? Nie może po prostu stać i pięknie wyglądać… Oczywiście, że może, tylko czy taki prezent pozostawi po sobie choć niewielki ślad we wspomnieniach osoby obdarowanej. Wraz ze zniknięciem z wazonu zniknie i z naszej pamięci. Tym samym nigdy nie przywoła nam żadnych emocji.

Kwiaty

Warto zwrócić uwagę również na fakt, iż rzeczy, które dostajemy często nie robią już na nas wrażenia. A rzeczą powszechnie wiadomą jest to, że kobiety dostają setki kwiatów – paradoksalnie chcą ich jeszcze więcej. Zapewne zawdzięczamy tą sytuację mediom i reklamom, które widzimy na każdym kroku.

Moja jakże subiektywna opinia na temat tego prezentu nie może jednak wpłynąć na to, że kwestią pierwszorzędną w ich dobieraniu jest kierowanie się upodobaniami osoby obdarowywanej. Dlatego proponuję ten prezent nie jako całość, lecz jako mniejszy dodatek, który w wyrazisty sposób wzbogaci niespodziankę. Oczywiście zgodnie z tym co napisałem wcześniej – nie radze z nimi przesadzać.

Ważne! Nie próbujcie kupować kwiatków facetom! Jestem przekonany, że nie przypadnie im to do gustu.

Dodane przez Marcin w Prezenty dla niej, Komentarzy (0)